Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ 6061 t6 aluminum ladder bolt truss ] bij elkaar passen 300 producten.
Semi de Bundelsysteem van het Cirkel Correct en Licht Slim Dak
| Productnaam: | Semi de Bundelsysteem van het Cirkel Correct en Licht Slim Dak |
|---|---|
| Grootte: | 290x290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Van de de Gebeurtenismenigte van het aluminium Openluchtoverleg van de de Controlepoort de Barrièrebarricade
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Het elektrische Gegalvaniseerde het Type van de Bundelspon van de Gebeurtenisverlichting Systeem van de Overlegbundel
| Productnaam: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Zilveren van het de Bandstadium van DJ van het de Bundelaluminium Lichte Lichte Bundel 1m 2m 3m Lengte
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Lange: | 0.5m, 1m, 2m, 3m of Customerized |
| Gebruik: | Overleg, Muziek, Prestaties, de Band van DJ, Gebeurtenis |
Van het de Sprekersaluminium van de lijnserie de Verlichtingsbundel die 400x400mm bevindt zich
| Productnaam: | van de de seriespreker van de aluminiumlijn de toren van de de tribunebundel |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Van de de Seriespreker van de tribunelijn van de de Bundeltoren Correct Systeem 30x2mm
| Productnaam: | Van de de sprekersbundel van de lijnserie van de de torentribune van de de lijnserie het correcte sy |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
OEM de Vierkante Bundel van de Aluminiumverlichting voor het Hangen van Sprekers
| Productnaam: | bundel voor het hangen van de bundeltoren van de sprekersspreker |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
290x290mm de Vierkante Lichtgewichtbundel van de de Tentoonstellingsverlichting van de Aluminiumbundel
| Productnaam: | lichtgewichtaluminiumbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| GROOTTE: | 300*300mm, 350*350mm, 400*400mm, enz. |
f34 het vierkante van het de cabinealuminium van bundeldj systeem van de de sponbundel
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | f34 het vierkante van het de cabinealuminium van bundeldj systeem van de de sponbundel |
| Kleur: | Silver/OEM |
Verlichtingssysteem voor tralies van aluminium legering 6061
| Naam: | Verlichting Vierkant Spigot Truss Alloy 6061 Truss Lifting System Event |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |


