Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ 6082 t6 long span lighting truss ] bij elkaar passen 26 producten.
Lichtgewicht aluminium driehoekige truss voor standbouw
| Naam: | aluminium driehoekige truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Elektrische gegalvaniseerde aluminium vierkante truss voor tentoonstellingsconcertevenement
| Naam: | aluminium vierkante truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Aluminium tentoonstelling Concert verlichting Truss staal dak truss gebogen boog
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Lichtgewicht aluminium trussysteem voor podiumverlichting
| Color: | Silver |
|---|---|
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
| Tube Thickness: | 3mm |
De aangepaste Verlichting van de de Bundelboog van het Aluminiumdak toont de Gebeurtenis van het Bundelsysteem
| Naam: | De aangepaste de Boogverlichting van het Aluminiumdak toont de Gebeurtenis van het Bundelsysteem |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
De openluchtvertoning van de het Aluminiumbundel van de Gebeurtenisverlichting met Tribunebundel
| Naam: | Gemakkelijke de Fabrikanten van de aluminiumbundel assembleren van het de Bundelsdak van de Legering |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Van de het Stadiumbundel van het legerings de Openluchtoverleg Bundel van het de Vertoningsaluminium
| Naam: | Goedkoop van de het Dakverlichting van de Verlichtings Vierkant Bundel van het het aluminiumstadium |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
OEM licht- en middenduty zware truss voor podium dak box lift toren sleeve blok
| Naam: | Te koop cirkel truss met driehoekige binnenshuis cirkel truss frame ontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Openlucht van de het Stadiumbundel van het Overlegaluminium van de de Grondsteun de Bundelvertoning
| kleur: | Zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| productnaam: | Openlucht van de het Stadiumbundel van het Overlegaluminium van de de Grondsteun de Bundelvertoning |
6061 Aluminium Spigot Led Display Truss Verlichting Stage Truss Te koop
| Naam van het product: | Spigot Truss Aluminium 3 Way Hoek Voor Truss System Padding Dak Stage |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |


