Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ alloy aluminium lighting truss ] bij elkaar passen 219 producten.
van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ
| productnaam: | van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | triplex/acryl/galss/aluminium |
| Grootte: | 1.22*1.22m |
Aluminiumlegering 6082-T6 Vouwbaar Mojo Concert Crowd Control Barriers
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Openluchtbarricade van de Overleggebeurtenis met het Materiaal van de Aluminiumlegering 6061-T6
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Mojo Folding 4m de Barrière van de Aluminiumveiligheid voor Overleg
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Verlichtingssysteem voor tralies van aluminium legering 6061
| Naam: | Verlichting Vierkant Spigot Truss Alloy 6061 Truss Lifting System Event |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Gemakkelijk assembleer Platform Draagbaar Aluminium die Stadium van het Legerings het Acrylhuwelijk vouwen
| productnaam: | Draagbaar Stadium |
|---|---|
| Kleur: | Glazig |
| Eenheidslengte: | 1.0*1.0m |
4ft het Huwelijk van de Legeringsdecoratie toont Mobiele Stadiaplatforms voor Verkoop
| Productnaam: | Het huwelijk toont Mobiele Stadia voor van de het Aluminiumvertoning van het Verkoopontwerp Stadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Van de het Platformgebeurtenis van het prestaties Draagbare Regelbare Beweegbare Kleine Stadium het Aluminiumbundel
| productnaam: | Van de de Bundel het Draagbare Gebeurtenis van het hoge Prestatiesaluminium Regelbare Beweegbare Sta |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Gemakkelijk installeer van het Stadiumplatforms van het Podiumaluminium Bundel van de de Verlichtingscabine de Dansende
| productnaam: | het gemakkelijke van de de cabinebundel van de vervoer dansende verlichting podium van het het alumi |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
beweegbaar van het de Platformshuwelijk van het Aluminiumstadium van het de Modeshow Mobiel Aluminium de Bundel Licht Podium
| productnaam: | TUV gediplomeerd Openlucht van de het Aluminiumbundel van de Huwelijksmodeshow Mobiel Licht Verwijde |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


