Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminium truss system with high capacity ] bij elkaar passen 23 producten.
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Type verbinding: | Schroefverbinding, pinverbinding, snelle verbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, cirkel, aangepast, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair, rechthoekig, vierkant |
Systeem van de het Aluminiumbundel van de gebeurtenis het Lichtgewichtlegering Gemakkelijke met Lift
| Naam: | Van het de Gebeurtenisoverleg van de aluminiumlegering van de het Stadiumverlichting van de de Sponb |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Van het de Gebeurtenisoverleg van het aluminiumkader van de de Verlichtingsbundel van DJ het Systeem Vrij Ontwerp
| Naam: | Het aangepaste Openlucht Geleide van de de Bundelvertoning van het het Schermaluminium van de de Ver |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Het elektrische Gegalvaniseerde het Type van de Bundelspon van de Gebeurtenisverlichting Systeem van de Overlegbundel
| Productnaam: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Truss display truss vorm Aluminium Truss Booth Display Led Display Truss
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Naam van het product: | Aluminium dj-verlichtingsdoos truss reclamebout truss |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Van de het Aluminiumverlichting van de tentoonstellingscabine de Bundelvertoning met Goede Ladingscapaciteit het Hangen Lichten
| productnaam: | de vertoning van de cabinebundel met goede ladingscapaciteit in het hangen lichten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
De aangepaste Verlichting van de de Bundelboog van het Aluminiumdak toont de Gebeurtenis van het Bundelsysteem
| Naam: | De aangepaste de Boogverlichting van het Aluminiumdak toont de Gebeurtenis van het Bundelsysteem |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
De openluchtvertoning van de het Aluminiumbundel van de Gebeurtenisverlichting met Tribunebundel
| Naam: | Gemakkelijke de Fabrikanten van de aluminiumbundel assembleren van het de Bundelsdak van de Legering |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
300*400mm;400*400mm;450*450mm;400*600mm Buitenstaanschaatsysteem
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Naam van het product: | Aluminium dj-verlichtingsdoos truss reclamebout truss |


