Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum alloy stage light truss ] bij elkaar passen 455 producten.
bolbundel die het vlakke dakbundel smd lichte verankeren helt
| productnaam: | bolbundel die het vlakke dakbundel smd lichte verankeren helt |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Type verbinding: | Schroef, speld, snel |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, rechthoek, cirkel, driehoek |
| Kaderontwerp: | Modulair, rechthoekig, vierkant |
Grote van de het Aluminiumverlichting van de Gebeurtenisvertoning Bundel Openlucht 400x600mm
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | De grote van de de Verlichtingsbundel van het Gebeurtenisaluminium Structuur van de de Vertonings Op |
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of customerized |
Lichtgewicht aluminium legering truss systeem voor concerten evenementen met aanpasbare breedten en hoogten
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
Decoratieve Tentoonstelling Mini Aluminium Lighting Truss Interior Openlucht
| productnaam: | Bundel van het de verlichtingsstadium van de dak de hoogste structuur voor openluchtprestaties |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Openlucht Gemakkelijke Assemblage Vierkant van de de Bundel leidde het Draagbare Gebeurtenis van de aluminiumverlichting lichtgewichtverlichtingsbundel
| productnaam: | het systeem van de stadiumbundel voor verkoopontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Van de het Aluminiumverlichting van de tentoonstellingscabine de Bundelvertoning met Goede Ladingscapaciteit het Hangen Lichten
| productnaam: | de vertoning van de cabinebundel met goede ladingscapaciteit in het hangen lichten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Hoog Ladingsgewicht om het Stadium Acrylglas van het Aluminiumplatform
| productnaam: | TUV gecertificeerd hoog laadgewicht Hele verkoop Aluminium draagbaar platform podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De benen Regelbaar Mini Aluminum Portable Stage Platform voor Gebeurtenis tonen
| productnaam: | TUV het gediplomeerde In het groot Platform van het Aluminium Draagbare Stadium met Regelbare Benen |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De vierkante Lichtgewichtbouttype van de Verlichtingsbundel Steiger van de Stadiumverlichting
| Productnaam: | draagbare overlegbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |


