Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum alloy stage light truss ] bij elkaar passen 455 producten.
4ft het Huwelijk van de Legeringsdecoratie toont Mobiele Stadiaplatforms voor Verkoop
| Productnaam: | Het huwelijk toont Mobiele Stadia voor van de het Aluminiumvertoning van het Verkoopontwerp Stadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Openlucht van de het Stadiumbundel van het Overlegaluminium van de de Grondsteun de Bundelvertoning
| kleur: | Zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| productnaam: | Openlucht van de het Stadiumbundel van het Overlegaluminium van de de Grondsteun de Bundelvertoning |
Van de de Verlichtingstribune van Grace Aluminum Stage Truss Mobile DJ Draagbare de Bundelvertoning
| Naam: | Van de de Verlichtingstribune van Grace Aluminum Stage Truss Mobile DJ Draagbare de Bundelvertoning |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
van het de tribunealuminium van 6082 6061-T6 DJ het lichte Stadium van het de Bundelbeeldschermsysteem
| productnaam: | 6082/6061-T6 de aluminiumbundel steekt het stadium van het de bundelsysteem van het stadiumaluminium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Vierkante van het het Stadiumdiy Aluminium van de Doosbundel van het de Gebeurtenisoverleg van de het Stadiumbundel de Sponbout
| productnaam: | De vierkante van het de boutaluminium van de doosspon van de bundelfabrikanten het tentoongestelde v |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Rechthoekige zware truss staalgraad aluminium 2m-6m hoogte voor evenementen
| Naam: | De Bundelontwerp van fabrikantenaluminum concert lighting |
|---|---|
| Toepassing: | Uitstalling/concert/toneel/beurs |
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
18 mm niet-glijden multiplex podium platform voor het verbeteren van concert / feest sfeer
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |
Het sponaluminium Matte Black Stage Roof System boog Openlucht van de de Verlichtingsdoos van DJ de Bundelvertoning
| productnaam: | Het daksysteem boog Openlucht van de de Verlichtingsdoos van DJ de Bundelvertoning |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Aangepaste Gemakkelijk installeert verwijdert van de het aluminiumdriehoek van de Sponbout de Bundel van het het Overlegstadium
| productnaam: | En verwijder Spon/Bout van het de Bundeloverleg van het Bundelaluminium het Stadiumbundel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
het stadiumbundel van de loopbrug dansende verlichting
| productnaam: | het stadiumbundel van de loopbrug dansende verlichting |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 1.22*1.22m |


