Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum alloy stage light truss ] bij elkaar passen 455 producten.
Aluminium tracer buiten Concert Stage Draagbaar 290*290mm 400*400mm
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Material: | aluminum alloy |
| Toepassing: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
Van de de Sponcirkel van het dakaluminium Lichte de Bundelstructuur
| Naam: | Van het de Bundelaluminium van het cirkeldak van de de Sponcirkel Lichte de Bundelstructuur |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Aangepaste Aluminium Vierkante Tentoonstelling Verlichting Truss Frame Structuur Voor Evenement
| Naam: | Gratis Design Aluminium Vierkant Frame Truss Structure Event |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Aluminum Alloy Modular Stage Truss System for Concerts and Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
Het Dakbundel van het aluminium Openluchtstadium met Draagbaar Stadium
| Naam: | Het aangepaste van het de Bundelbeeldschermsysteem van de Aluminiumverlichting het Aluminiumstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
4ft X 8ft het Opvoeren van het de Bundel Draagbaar Stadium van de Legeringsverlichting de Platformshuwelijk voor Gebeurtenis
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Van de het Aluminiumlegering van de anodebehandeling van de de Verlichtingsklem van DJ de Bundelhaak
| productnaam: | Van de de Verlichtingsklem van DJ van de aluminiumlegering van de het Stadiumverlichting de Haak van |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium 6061 |
| Standaard of niet genormaliseerd: | Norm |
TUV Draagbare het Stadiumplatforms van Certificaat het Duurzame Stadium van de de Gebeurtenislegering van 4 Benen
| Productnaam: | TUV van de het Stadiumgebeurtenis van Certificaat Duurzaam 4 Benen Draagbaar de Legeringsstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Van de de Bandgebeurtenis van DJ van muziekprestaties van de het Aluminium Licht Bundel Aluminium 6082 Globale het Dakbundel van T6
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Lengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m of Customerized |
| Gebruik: | Overleg, Muziek, Prestaties, de Band van DJ, Gebeurtenis |


