Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
De Bundelaluminium Opvouwbaar Live Concert Stage Platform System van het snelheidsdak
| productnaam: | het meer sgaier van het de bundelaluminium van het snelheidsdak systeem van de het stadiumproductie |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 1.22*1.22m |
Antislip mobiel het stadiumplatform van het aluminiumkader voor openluchtoverleg
| Gewichtscapaciteit: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
| Eigenschap: | regelbare draagbare benen, antiroest, mobiel, |
Van de de Bandgebeurtenis van DJ van muziekprestaties van de het Aluminium Licht Bundel Aluminium 6082 Globale het Dakbundel van T6
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Lengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m of Customerized |
| Gebruik: | Overleg, Muziek, Prestaties, de Band van DJ, Gebeurtenis |
Van de het Stadium Lichte Bundel van het legeringsaluminium 6061-T6 het Huwelijksvertoning
| productnaam: | 17 van de directe van de de Verlichtingsbundel van het fabrieksstadium de vertoningsjaar Groothandel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
zware spuitbus cirkel rond verlichting evenement truss aluminium
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Acryl van de het Kader Koninklijk Regelbaar Woonkamer van het Glasaluminium het Stadiumplatform
| productnaam: | het snelle stadium van de kader koninklijke ruimte |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Openlucht de Cirkelbundel 0.5m 1m 2m 3m 4m 5m van het Stadiumaluminium
| Naam: | Van het de Bundelaluminium van de aluminiumcirkel de Bundelstadium Openlucht |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Van de het Stadiumbundel van de aluminiumlegering het Overspannen Platform van het het Systeem Verwijderbare Stadium
| Productnaam: | Het verwijderbare van de het Aluminiumlegering van het Stadiumplatform Systeem van de het Stadiumbun |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Type verbinding: | Schroefverbinding, pinverbinding, snelle verbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, cirkel, aangepast, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair, rechthoekig, vierkant |
shinge stadiumprestaties 2x1
| productnaam: | shinge stadiumprestaties 2x1 |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


