Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum square tube truss ] bij elkaar passen 489 producten.
Lichtgewicht aluminium legering truss systeem voor concerten evenementen met aanpasbare breedten en hoogten
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
Het elektrische Gegalvaniseerde het Type van de Bundelspon van de Gebeurtenisverlichting Systeem van de Overlegbundel
| Productnaam: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Zilveren van het de Bandstadium van DJ van het de Bundelaluminium Lichte Lichte Bundel 1m 2m 3m Lengte
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Lange: | 0.5m, 1m, 2m, 3m of Customerized |
| Gebruik: | Overleg, Muziek, Prestaties, de Band van DJ, Gebeurtenis |
Van de de Lifttoren van de sponbout van de de Lijnserie Audio de Bundeltribune 600x1000mm
| Productnaam: | het systeem van het de bundeldak van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
Anodisch aluminium legering zwaar werkend frame met accessoires, klemmen en basisplaten
| Surface Treatment: | Powder Coated/Anodized |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Material: | Aluminum Alloy |
Van het de Bundel Lichtgewichtoverleg van het aluminium6061-t6 Stadium Lichte de Verlichtingsbundel
| Productnaam: | De Bundel van de gebeurtenisverlichting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Spontype Verticale van het Aluminiumdj van de Verlichtingsbundel Bundel 300x300mm 400x400mm 600x1000mm
| Productnaam: | De Lichte Bundel van het gebeurtenisstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gebruik: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Anodisch aluminium legering zwaar werk frame met klemmen en basisplaten Complete accessoires
| Oppervlaktebehandeling: | Gepoedercoat/geanodiseerd |
|---|---|
| Hoogte: | 0.5m, 3m, 2m, 1m, 4m |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Van de de Verlichtingsbundel van de modeshowcirkel van de het Aluminiumlegering 6082-T6 de Bundel van de het Aluminiumspon
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
|---|---|
| Gebruik: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
| Lengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |


