Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert event aluminum square truss 200mm ] bij elkaar passen 293 producten.
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Aluminum Spigot Truss for Stage Events 500kg Load Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
Buitenconcert evenement Truss Stage Roof Truss Canopy System
| Naam van het product: | Buitenconcert evenement truss podium dak truss luifel |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Modular Aluminum Square Roof Truss for Concert Stages 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | vierkant, Driehoek, ronde of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
Openluchtbarricade van de Overleggebeurtenis met het Materiaal van de Aluminiumlegering 6061-T6
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Vierkante van de het Overlegmenigte van het Bundelaluminium Vouwbare de Controlebarrières
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Van de de Gebeurtenismenigte van het aluminium Openluchtoverleg van de de Controlepoort de Barrièrebarricade
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
De populaire van de Bundeldj van het Aluminiumdak van de de Cabinebundel Scène van het de Gebeurtenisstadium
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Populaire aluminiumbundel met van de de cabinebundel van dakdj de scène van het de Gebeurtenisstadiu |
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of customerized |
Modular Aluminum Alloy Truss Display for Exhibitions and Events
| Type verbinding: | Snelle verbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Kaderontwerp: | Modulair |


