Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert stage aluminum truss display ] bij elkaar passen 285 producten.
Eenvoudig te monteren Spigot Aluminium Truss Outdoor Trade Show Booth
| kleur: | Zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| productnaam: | Aluminium dj verlichtingsdoos truss reclame bout truss |
300*300mm de Bundelsysteem van de Aluminiumverlichting voor Overlegvertoning
| Naam: | 300*300mm de Bundelsysteem van de Aluminiumverlichting voor Concetrs-Vertoning |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis Enz. |
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
290mm Vierkant de Bundelsysteem van de Aluminiumverlichting voor Gebeurtenissenvertoning
| Naam: | 290mm Vierkant de Bundelsysteem van de Aluminiumverlichting voor de Verkoop van de Gebeurtenissenver |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis Enz. |
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
Geluids- en lichtboog dakbeugel Aluminium dakbeugel systeem voor evenementen
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Niet-glijdend lichtband voor het podium op het oppervlak voor veilige en veilige voorstellingen
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Lichtgewicht aluminium trussysteem voor podiumverlichting
| Color: | Silver |
|---|---|
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
| Tube Thickness: | 3mm |
、spigot- en boultrust, weergave-effect en bouwproef
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Productnaam: | Aluminium dj-verlichtingsdoos truss reclamebout truss |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
Aluminum Spigot Truss for Stage Events 500kg Load Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
Van de het Aluminiumverlichting van de vertoningentribune de Bundelstructuur 5m
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| productnaam: | Van de bundelvertoningen van de aluminiumverlichting van het de tribunesysteem de bundelstructuur |
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of customerized |


