Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ custom aluminum stage platform ] bij elkaar passen 166 producten.
Gemakkelijk assembleer Verklaarde Luifel 750kgs/M2 TUV van het Overleg de Openluchtstadium
| Naam van het product: | Gemakkelijk te monteren buiten concert luifel podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800 kg/m2 |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Outdoor Concert Stage Aluminium Truss Systeem Zilver Kleur
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Stadium van het het systeem het openluchtoverleg van de aluminiumbundel |
| Kleur: | Silver/OEM |
TUV/SGS/CE/ISO9001 gecertificeerd 4x4/4x8 glazen podiumdek
| Materiaal: | 15mm/18mm antislip gehard glas |
|---|---|
| Naam van het product: | 4x4/4x8 podium dek modeshow platform huwelijksceremonie sta |
| Gewichtscapaciteit: | 500kg/m² |
Stadium van het de steigerplatform van het hydraulische Bouwaluminium het mobiele
| Productienaam: | goedkope gebruikte hydraulische bouwsteiger |
|---|---|
| Materiaal: | Staal/Aluminium |
| Hoofdbuis: | 48x3mm |
Lichtgewicht aluminium legering truss systeem voor concerten evenementen met aanpasbare breedten en hoogten
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
f34 bundel van het het staaldak van de exposantbundel de prefab
| productnaam: | Platform van het de verlichtingsstadium van aluminium het Draagbare DJ voor het stadium van de Verko |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


