Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ custom heavy duty truss ] bij elkaar passen 387 producten.
Aluminiumlegering 6061-T6 / 6082-T6 lichtgewicht verlichtingsbundel Elektrisch verzinkt
| Naam: | lichtgewicht verlichting truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Lichtgewicht aluminium driehoekige truss voor standbouw
| Naam: | aluminium driehoekige truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Elektrische gegalvaniseerde aluminium vierkante truss voor tentoonstellingsconcertevenement
| Naam: | aluminium vierkante truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Aluminiumlegering 6061-T6 Concert Truss-systeem Laddervormig
| Naam: | concert truss-systeem |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Decoratieve het Stadiumbundel van het Verlichtingsaluminium voor Modeshow
| Naam: | Goedkoop aluminium die decoratieve stadiumbundel voor modeshow aansteken |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
Aluminum Alloy Stage Truss for Concerts and Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |


