Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ portable aluminum truss ] bij elkaar passen 187 producten.
Van het de Gebeurtenisoverleg van het aluminiumkader van de de Verlichtingsbundel van DJ het Systeem Vrij Ontwerp
| Naam: | Het aangepaste Openlucht Geleide van de de Bundelvertoning van het het Schermaluminium van de de Ver |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
De aangepaste Verlichting van de de Bundelboog van het Aluminiumdak toont de Gebeurtenis van het Bundelsysteem
| Naam: | De aangepaste de Boogverlichting van het Aluminiumdak toont de Gebeurtenis van het Bundelsysteem |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
750kgs/sqm het op zwaar werk berekende Draagbare Platform van het Aluminium tijdelijke 4x4 Stadium
| productnaam: | Het Stadiumplatform van het fabrieks direct in het groot op zwaar werk berekend 4x4 Draagbaar Alumin |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Draagbare Outdoor Concert Stage Truss Aluminium Roterende Verlichting Truss Voor Concert Evenement
| Naam: | Draagbare Vierkante van de het Aluminiumgebeurtenis van de Sponbundel de Verlichtingsbundel |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Van de de Plaatbout van het gebeurtenisaluminium Draagbaar de Bundelkader
| Naam: | Draagbare van de de Boutbundel van de Aluminiumplaat van de het Kaderbout de Bundelgebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Platte Aluminium Truss Bruiloft Evenement Podium Truss Verlichting Box Truss
| Naam: | Spigot Truss Frame Sectie Aluminium Portable Spigot Truss Light |
|---|---|
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheid Lengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
De vierkante Lichtgewichtbouttype van de Verlichtingsbundel Steiger van de Stadiumverlichting
| Productnaam: | draagbare overlegbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |
De op zwaar werk berekende van het de Bundelaluminium 6082-T6 van het Driehoeksstadium Bundel van de de Douaneverlichting
| naam: | 290mm de Draagbare Bundel van de Aluminiumverlichting voor Overleg |
|---|---|
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis Enz. |
| Lengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
Niet-glijdend lichtband voor het podium op het oppervlak voor veilige en veilige voorstellingen
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Van het het Aluminiumstadium van de douane Openluchtverlichting van het de Platformsdak de Bundelsysteem
| productnaam: | 17 jaar van de het Aluminiumverlichting van de fabrieksdouane van het het Platformstadium van de het |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


