Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ portable lighting truss display ] bij elkaar passen 58 producten.
Van de de Plaatbout van het gebeurtenisaluminium Draagbaar de Bundelkader
| Naam: | Draagbare van de de Boutbundel van de Aluminiumplaat van de het Kaderbout de Bundelgebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
1M Design Custom Portable Modular Aluminum Truss Frame Structure
| Naam: | 1M Design Custom Portable Modulaire het Kaderstructuur van de Aluminiumbundel |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Vierkant trussing sectie gesloten draagbare mobiele eenvoudige Bolt Truss dj 6061-T6
| Naam: | Vierkante traceringssectie Bolted Portable Simple Bolt Truss |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Poederbedekte lichtgewicht zware vierkante traliewerk voor concerten
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Feature: | Light Weight |
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
Lichtgewicht aluminium legering truss systeem voor concerten evenementen met aanpasbare breedten en hoogten
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
750kg/Sqm mobiele Draagbare de Decoratieronde van het Glasstadium voor Huwelijk
| productnaam: | Assemblagestadium |
|---|---|
| Materiaal: | Acryl |
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering 6082/6061 |
Aluminium legering zware tralies voor de hoofduur
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Port: | SHANGHAI |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
Robuuste zware trussystemen voor concerten en evenementen met verschillende hoogte en breedte
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
de verlichting van het podium en het platform voor het podium van lichtgewicht aluminiumlegering met acrylglas - veiligheid van het dragend voertuig
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ
| productnaam: | van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | triplex/acryl/galss/aluminium |
| Grootte: | 1.22*1.22m |


