Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ portable mobile stages ] bij elkaar passen 134 producten.
de dubbele opstelling van de het stadiumbundel van dugundj
| productnaam: | de dubbele opstelling van de het stadiumbundel van dugundj |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
openlucht geleid stadium met sporenhuur
| productnaam: | openlucht geleid stadium met sporenhuur |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
de decoratiestadium van het lage kosten hand lineair huwelijk
| productnaam: | de decoratiestadium van het lage kosten hand lineair huwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
nieuwe van de de prestatiesmuziek van 2020 het stadiumopstelling
| productnaam: | nieuwe van de peformancemuziek van 2020 het stadiumopstelling |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk
| productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Het regelbare Acrylplatform van Live Concert Glass Stage Aluminium Binnen
| Materiaal: | 6061-T6/6082-T6 |
|---|---|
| Toepassing: | stadiumprerformance, overleg, gebeurtenis toont |
| Verbindingsmanier: | Sponbout |
Mobiel het Aluminium Draagbaar Stadium 1x1m van de Overleggebeurtenis
| Productnaam: | Gebeurtenis die van het aluminium de mobiele overleg goedkoop draagbaar stadium voor verkoop opvoere |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
Werktuigloze montage-aluminiumplatformen met een gewichtscapaciteit van 500 kg/m2
| Hoogte aanpassen: | 0.4-0.6m, 0.6-1m, 0.7-1.2m, 1.2-1.5m |
|---|---|
| levertijd: | 7-15 dagen |
| Haven: | haven van Shanghai |
Van de de Verlichtingstribune van Grace Aluminum Stage Truss Mobile DJ Draagbare de Bundelvertoning
| Naam: | Van de de Verlichtingstribune van Grace Aluminum Stage Truss Mobile DJ Draagbare de Bundelvertoning |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |


