Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
de verlichting van het podium en het platform voor het podium van lichtgewicht aluminiumlegering met acrylglas - veiligheid van het dragend voertuig
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Mobiel het Aluminium Draagbaar Stadium 1x1m van de Overleggebeurtenis
| Productnaam: | Gebeurtenis die van het aluminium de mobiele overleg goedkoop draagbaar stadium voor verkoop opvoere |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van het het Aluminiumtriplex van de vermaakgebeurtenis van het het Stadiumplatform de Gemakkelijke Assemblage
| Productnaam: | gemakkelijke het aluminium assembleert het stadium van de vermaakgebeurtenis |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van het het Stadiumplatform van het huwelijksaluminium Regelbare Hoogte van het de Gebeurtenisstadium de Acryl
| Materiaal: | 15mm/18mm acrylraad |
|---|---|
| Productnaam: | Stadium van de het Platform het Acrylgebeurtenis van het aluminiumstadium |
| Toepassing: | Het huwelijk, partij, zwembad, overleg, prestaties, toont, enz. |
Draagbare het Stadiumhoogte van het Aluminiumbeen regelbaar voor Openluchtgebeurtenis
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Het draagbare snelle stadium van het aluminiumbeen voor openluchtgebeurtenis |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Aluminium Draagbaar Stadium met Houten Draagbaar Platform
| productnaam: | Platform van het aluminium het draagbare stadium, houten draagbaar stadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
4m van het de Bundelstadium van het Lengtealuminium het Lichte Kader/Lichte Verklaarde de Tribunebundel TUV van DJ
| productnaam: | de structuur van de kaderbundel/van de spondj van de Gebeurtenisverlichting de bundelsysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, Huwelijk, enz. |
Van de het Stadiumbundel van de aluminiumlegering het Systeemontwerp die Vlakke Bundels aansteken
| Naam: | Van de het Stadiumbundel van de aluminiumlegering het Systeemontwerp die Vlakke Bundels aansteken |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Van het het Dakaluminium van het prestatiesstaal van het de bundelstadium licht kader 600*760mm
| productnaam: | van de het aluminiumbundel van dakbundels het stadiumkader voor prestaties |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |


