Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
Grote Collectieve Intrekbare Acryl Aangemaakte het Glaslichten van het Gebeurtenisstadium om Stadium
| productnaam: | Openlucht binnen Grote Gebeurtenis Intrekbare Acryl temperated glassLights Rond Stadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 500kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van het het Glasstadium van het gebeurtenis Professioneel Aluminium Licht het Overlegstadium Openlucht
| Productnaam: | Van het het Glasstadium van het gebeurtenis Professioneel Aluminium Licht het Overlegstadium Openluc |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Hoog Ladingsgewicht om het Stadium Acrylglas van het Aluminiumplatform
| productnaam: | TUV gecertificeerd hoog laadgewicht Hele verkoop Aluminium draagbaar platform podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Het lichte Vierkante Stadium van de Aluminiumstructuur voor Gebeurtenis toont
| Productnaam: | Op van de de Legeringsstructuur van het Verkoop Licht Stadium van de het Stadiumassemblage van de he |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
290 mm Aluminium Frame Truss Structure Aluminium Bolt Truss Event stage
| Naam: | 290mm Aluminium Frame Truss Structure Aluminium Bolt Truss Event |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Het Stadium van het aluminiumoverleg barricadeert de Fabrieksgebeurtenis van de Vloedbarrière
| Productnaam: | Van het de Barrièreoverleg van de aluminiumvloed de het Stadiumbevolking barricadeert Fabrieksgebeur |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium Alloy6061-T6 |
| grootte: | 2.1 x 1.1m, 2.2*1.1m, 2.5*1.2mm |
Event Stage Aluminium Truss Lichtgewicht Aangepast
| Naam: | podium aluminium truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Modulair Stadium Draagbare 1x1m van het huwelijksaluminium
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Goedkoop het aluminium draagbaar modulair stadium van het huwelijksstadium |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Outdoor Aluminium Lighting Stage Truss-systeem
| Naam: | Aluminium verlichting Outdoor Stage Truss-systeem |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Het vouwen van het Mobiele Draagbare Platform van het Aluminiumgebeurtenis opgeheven Stadium
| productnaam: | TUV het gediplomeerde Draagbare Openluchtplatform van het Gebeurtenisstadium gebruikte aluminium die |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


