Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
Aanpasbaar Outdoor Concert Stage Truss Project Aluminium Stage Platform met verstelbare hoogte 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
Architektonische aluminiumprofielen voor 4 verdiepingen en trappen
| Payment: | T/T,L/C |
|---|---|
| Port: | Shanghai Port |
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
Aluminiumplatform met instelbare hoogte van 0,7-1,2 m in slechts 7-15 dagen
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
| Lead Time: | 7-15 Days |
18 mm niet-glijden multiplex podium platform voor het verbeteren van concert / feest sfeer
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |
4 trappen Aluminium podiumplatforms met gereedschapsvrije montage en weerbestendige duurzaamheid
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Loading Weight: | 600kgs/sqm |
| Color: | Silver |
De vierkante Lichtgewichtbouttype van de Verlichtingsbundel Steiger van de Stadiumverlichting
| Productnaam: | draagbare overlegbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |
Zilveren van het de Bandstadium van DJ van het de Bundelaluminium Lichte Lichte Bundel 1m 2m 3m Lengte
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Lange: | 0.5m, 1m, 2m, 3m of Customerized |
| Gebruik: | Overleg, Muziek, Prestaties, de Band van DJ, Gebeurtenis |
Van de het Huwelijksgebeurtenis van de aluminiumlegering Modulaire het Stadiumplatforms 1x2m
| Productnaam: | de gebeurtenis modulair stadium van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De Gebeurtenis van de de Bundelvertoning van DJ van het verlichtingsaluminium met de Bundel van de Stadiumverlichting
| Naam: | Mobiele aluminium het Stadium toont Stadium Draagbare Bundelvertoning de Openlucht Vouwende Steun va |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Van het het Stadiumaluminium van de bundelvertoning van de de Verlichtingsbundel de Fabrikantengebeurtenis
| Naam: | Van het het Stadiumaluminium van de bundelvertoning van de de Verlichtingsbundel de Fabrikantengebeu |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |


