Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum square tube truss ] bij elkaar passen 489 producten.
Aluminium podiumplatforms Verlichtingsapparatuur Professionele evenementen
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Verlichtingsapparatuur voor podiumconcerten in het buitenleven |
| Application: | concert,Performance |
750kg/sqm acryl van het het Stadiumaluminium van het Gebeurtenisglas het Stadiumplatform
| Toepassing: | overleg, stadiumprerformance, DJ, tentoonstelling, school, gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Ladingscapaciteit: | 750kg/sqm |
Van het Stadiumplatforms van het legeringsaluminium van de Lijsteway Draagbaar van de het Stadiumvloer de Tribunestadium
| Toepassing: | overleg, stadiumprerformance, DJ, tentoonstelling, school, gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Ladingscapaciteit: | 750kg/sqm |
De mobiele Platforms van het Aluminiumstadium voor Overleggebeurtenis
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | De gebeurtenis van het aluminium het mobiele overleg opvoeren voor verkoop |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Draagbare het Stadiumhoogte van het Aluminiumbeen regelbaar voor Openluchtgebeurtenis
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Het draagbare snelle stadium van het aluminiumbeen voor openluchtgebeurtenis |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
De draagbare Openlucht van het het Aluminiumstadium van de Glasvloer Capaciteit van de de Platforms950kg Lading
| Productnaam: | het draagbare openluchtstadium van de de vloerdans van het gebeurtenisglas |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Regelbare Platform van het aluminium het Draagbare Stadium
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Assembleer snel Draagbaar Stadium en Loopbrugstadium voor Gebeurtenis |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Verlichtingssysteem voor tralies van aluminium legering 6061
| Naam: | Verlichting Vierkant Spigot Truss Alloy 6061 Truss Lifting System Event |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Anti-slip multiplex aluminium podium van concertapparatuur
| productnaam: | het goedkope stadium van het aluminium antisliptriplex van overlegmateriaal |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Kleur: | black/RED |
750kg/Sqm mobiele Draagbare de Decoratieronde van het Glasstadium voor Huwelijk
| productnaam: | Assemblagestadium |
|---|---|
| Materiaal: | Acryl |
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering 6082/6061 |


