Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum square tube truss ] bij elkaar passen 489 producten.
Het acryl van het de Gebeurtenis Transparante Zwembad van het Huwelijksdecor Platform van het het Stadiumglas
| productnaam: | Acryl van het het Zwembadglas van EventTransparent van het Huwelijksdecor het Stadiumplatform voor V |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 500kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van het het Stadium het Acrylhuwelijk van het aluminiumglas van de het Decorgebeurtenis Transparante Openlucht Draagbare Stadium
| productnaam: | Het acryl van het de Gebeurtenis Transparante Openluchtaluminium van het Huwelijksdecor van het het |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 500kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Gemakkelijk assembleer Verklaarde Luifel 750kgs/M2 TUV van het Overleg de Openluchtstadium
| Naam van het product: | Gemakkelijk te monteren buiten concert luifel podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800 kg/m2 |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Aluminium Mojo Concert Crowd Control Barriers 600x1000mm
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Aluminiumlegering 6082-T6 die de barrière vouwt die van de Overlegmenigte 350x350mm schermt
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
De openluchtbarrières van de de Menigtecontrole van het Gebeurtenisoverleg
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Op zwaar werk berekende Barricade van de de Controlebarrières Gegalvaniseerde Veiligheid van de Overlegmenigte Omheining
| productnaam: | Op zwaar werk berekende gegalvaniseerde veiligheidsbarricade omheining voor gebeurtenissen |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium en staal |
| Oppervlakte: | Vlamplateren, het Elektrische galvaniseren |
Barrière van het de deur de draagbare parkeren van de staalveiligheid voor gebeurtenis
| Productnaam: | Barrière van het de deur de draagbare parkeren van de staalveiligheid voor gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium en staal |
| Oppervlakte: | Vlamplateren, het Elektrische galvaniseren |
Draagbaar podium podium podium podium platforms decoratie performance podium
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Draagbare bruiloft podium decoratie performance podium |
| Toepassing: | het overleg, Prestaties, huwelijk, toont, muziek |
Assembleer snel Draagbaar Loopbrugstadium voor Gebeurtenis
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Assembleer snel Draagbaar Stadium en Loopbrugstadium voor Gebeurtenis |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |


