Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ bolt dj lighting truss systems ] bij elkaar passen 58 producten.
De Gebeurtenis van de de Bundelvertoning van DJ van het verlichtingsaluminium met de Bundel van de Stadiumverlichting
| Naam: | Mobiele aluminium het Stadium toont Stadium Draagbare Bundelvertoning de Openlucht Vouwende Steun va |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
16 Graden Hardheids 400x400mm van het Systeemdj van de Overlegbundel van het de Cabinestadium de Verlichtingsbundel
| productnaam: | van het de cabinestadium van beeldschermsysteemdj Achtergrond 2 x4-de Bundel van de Bundelspon |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, Huwelijk, enz. |
Van de het Stadium Lichte Bundel van het aluminiumkader van de de Cabinestructuur van DJ de Gebeurtenisspon 520*760mm
| productnaam: | Hoogste kwaliteit 520*760mm van het het stadiumkader van het bundelaluminium de bundelstructuur/de b |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Spontype Verticale van het Aluminiumdj van de Verlichtingsbundel Bundel 300x300mm 400x400mm 600x1000mm
| Productnaam: | De Lichte Bundel van het gebeurtenisstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gebruik: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Aluminium Concert gebogen luifel Podiumverlichting Truss-daksysteem
| productnaam: | Aluminium Concert Gebogen Luifel Licht Muziek Truss |
|---|---|
| Maat: | 290X290mm |
| Lengte: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Concert podium geluid en licht verlichting truss dak systeem
| Productnaam: | aluminium van het dak van de tralies van het podium |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
De Bundelvertoning 290x290mm van de aluminium Draagbare Verlichting
| Productnaam: | de cabinevertoning van de aluminiumbundel |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
OEM de Vierkante Bundel van de Aluminiumverlichting voor het Hangen van Sprekers
| Productnaam: | bundel voor het hangen van de bundeltoren van de sprekersspreker |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Systeem van de het Aluminiumbundel van de gebeurtenis het Lichtgewichtlegering Gemakkelijke met Lift
| Naam: | Van het de Gebeurtenisoverleg van de aluminiumlegering van de het Stadiumverlichting van de de Sponb |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |


