Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ bolt dj lighting truss systems ] bij elkaar passen 58 producten.
450*450mm van het de Bundelkader van de Aluminiumverlichting van de de Verlichtingsbundel van DJ het Materiaal van de de Systemengebeurtenis
| productnaam: | 1m door 2m van de het kaderbundel van het aluminiumstadium de structuur op te voeren |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Van het de Gebeurtenisoverleg van het aluminiumkader van de de Verlichtingsbundel van DJ het Systeem Vrij Ontwerp
| Naam: | Het aangepaste Openlucht Geleide van de de Bundelvertoning van het het Schermaluminium van de de Ver |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Design halfronde dakbundel met DJ Circle Lighting Truss-systemen buiten
| Naam: | Design Circle Truss met driehoekig Circle Truss Frame Outdoor |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Mobiel draagbaar bundelstadium voor het systeem van de de cabinebundel van DJ
| naam: | Mobiel draagbaar bundelstadium voor het systeem van de de cabinebundel van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| TOEPASSING: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
290X290mm Concert Gekrompen Aluminium Doos Event Stage Lighting Truss System
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
Zwart aluminium legering Long Span Lighting Truss Draagbaar en dj lichttruss
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Zwarte lange de spanwijdte draagbare bundel van de verlichtingsbundel |
| Kleur: | Silver/OEM |
F34 van de de Sponbout van de Stadium de Lichte Bundel Globale van de de Lifttoren van het het Stadiumaluminium van DJ Systemen van de het Dakbundel
| productnaam: | SHIZHAN paste het merk grote ontwerp gebogen de bundelsysteem aan van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Aluminium zware truss Voor truss type bruiloft Verlichting Truss Stage
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Naam van het product: | Aluminium truss voor bruiloft dj verlichting truss podium |
4m van het de Bundelstadium van het Lengtealuminium het Lichte Kader/Lichte Verklaarde de Tribunebundel TUV van DJ
| productnaam: | de structuur van de kaderbundel/van de spondj van de Gebeurtenisverlichting de bundelsysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, Huwelijk, enz. |


