Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert event aluminum square truss 200mm ] bij elkaar passen 293 producten.
Aluminum Alloy Stage Truss for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Rechthoekig |
De vierkante Lichtgewichtbouttype van de Verlichtingsbundel Steiger van de Stadiumverlichting
| Productnaam: | draagbare overlegbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |
Van de de Menigtecontrole van het aluminiumoverleg Barricade Lichtgewicht 200*200mm
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Van het het Overleg Antislip Waterdichte Aluminium van ISO het Draagbare Stadium van de het Overlegbundel
| productnaam: | Van het het Overleg Antislip Waterdicht Aluminium van ISO Draagbaar het Overlegstadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De Gebeurtenisstadium 290*290mm van het overleghuwelijk Bundel van het Aluminium de Draagbare Stadium
| productnaam: | Het Ontwerp van het de gebeurtenisstadium van het overleghuwelijk in 290*290mm het aluminium van de |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
290x290mm de Vierkante Lichtgewichtbundel van de de Tentoonstellingsverlichting van de Aluminiumbundel
| Productnaam: | lichtgewichtaluminiumbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| GROOTTE: | 300*300mm, 350*350mm, 400*400mm, enz. |
Het elektrische Gegalvaniseerde het Type van de Bundelspon van de Gebeurtenisverlichting Systeem van de Overlegbundel
| Productnaam: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
LED wandscherm licht truss stand driehoekige aluminium truss voor mode-show
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Gemakkelijk assembleer Verklaarde Luifel 750kgs/M2 TUV van het Overleg de Openluchtstadium
| Naam van het product: | Gemakkelijk te monteren buiten concert luifel podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800 kg/m2 |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
De openlucht van de de Menigtecontrole van het Gebeurtenisoverleg Barrières ISO TUV verklaarden 1.5m
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |


