Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert event aluminum square truss 200mm ] bij elkaar passen 293 producten.
Van het de Bundelhuwelijk van de ladderspon van het het Platformstadium het Materiaal van het het Aluminiumglas
| Productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van de het Overlegmenigte van het metaalaluminium Barricade van de de Controlebarrière
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
De openluchtbarrières van de de Menigtecontrole van het Gebeurtenisoverleg
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
4m van het de Bundelstadium van het Lengtealuminium het Lichte Kader/Lichte Verklaarde de Tribunebundel TUV van DJ
| productnaam: | de structuur van de kaderbundel/van de spondj van de Gebeurtenisverlichting de bundelsysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, Huwelijk, enz. |
bolbundel die het vlakke dakbundel smd lichte verankeren helt
| productnaam: | bolbundel die het vlakke dakbundel smd lichte verankeren helt |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van de het Stadium Lichte Bundel van het legeringsaluminium 6061-T6 het Huwelijksvertoning
| productnaam: | 17 van de directe van de de Verlichtingsbundel van het fabrieksstadium de vertoningsjaar Groothandel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Van de de Menigtecontrole van het aluminiumoverleg de Barrière uitzetbare 30kgs/pc
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Aluminium Mojo Concert Crowd Control Barriers 600x1000mm
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Openlucht Gemakkelijke Assemblage Vierkant van de de Bundel leidde het Draagbare Gebeurtenis van de aluminiumverlichting lichtgewichtverlichtingsbundel
| productnaam: | het systeem van de stadiumbundel voor verkoopontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |


