Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert stage aluminum truss display ] bij elkaar passen 285 producten.
OEM Driehoekige Aluminium Spigot Truss Voor Modeshow
| Naam: | aluminium spie truss |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Aanpasbaar Outdoor Concert Stage Truss Project Aluminium Stage Platform met verstelbare hoogte 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
Van de het Aluminiumverlichting van de tentoonstellingsvertoning de Bundelsysteem 200x200mm (7.874inch)
| Productnaam: | De Bundel van de aluminiumverlichting voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Gebruik: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis Enz. |
300*400mm;400*400mm;450*450mm;400*600mm Buitenstaanschaatsysteem
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Naam van het product: | Aluminium dj-verlichtingsdoos truss reclamebout truss |
de verlichting van het podium en het platform voor het podium van lichtgewicht aluminiumlegering met acrylglas - veiligheid van het dragend voertuig
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Anodisatie van aluminium multifunctionele trappen voor 16 graden hardheid
| Surface Treatment: | Anodized |
|---|---|
| Customization: | Available |
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
1-3m zilveren aluminium podium aluminium platform met spigot bolt verbindingsweg
| Color: | Silver |
|---|---|
| Connection Way: | Spigot Bolt |
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
Lichtgewicht aluminium legering truss systeem voor concerten evenementen met aanpasbare breedten en hoogten
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
De Gebeurtenisoverleg die van het vertoningsaluminium Draagbare Stadiumbundel aansteken
| productnaam: | De hete verkoop draagbare Lage kosten gebruikten van de het aluminiumgebeurtenis van de bundelverton |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
De Gebeurtenisstadium 290*290mm van het overleghuwelijk Bundel van het Aluminium de Draagbare Stadium
| productnaam: | Het Ontwerp van het de gebeurtenisstadium van het overleghuwelijk in 290*290mm het aluminium van de |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |


