Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert stage aluminum truss display ] bij elkaar passen 285 producten.
300mm van het de Bundelkader van het Aluminium Openluchtstadium van de de Structuurvertoning de Bundelstadium
| Naam: | 300mm van het de Bundelkader van het Aluminium Openluchtstadium van de de Structuurvertoning de Bund |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Concertklaar aluminium verlichtingstraal CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS gecertificeerd
| certificaat: | CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS |
|---|---|
| Productcategorie: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
| Oppervlak: | elektrisch gegalvaniseerd |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Draagbare Vertonings Openlucht Vouwende Bundel voor de Gebeurtenis van het Tentoonstellingsoverleg
| Naam: | Draagbare Bundelvertoning Openlucht het Vouwen Bundelvervaardiging |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Vierkant Aluminium Podium Truss Systeem Elektrisch Gegalvaniseerd Voor Concert
| Naam: | aluminium podium truss systeem |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Aluminum Alloy Stage Truss for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Rechthoekig |
12 Inch Aluminum Spigot Square Box Event Truss Quick Connection
| Type verbinding: | Snelle verbinding |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Vierkant |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Van de de Sponladder van het overlegaluminium Goedgekeurd de Bundeliso Ce TUV
| Naam: | Van de de Sponladder van de aluminiumbundel de Bundelfabrikanten |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |


