Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ custom aluminum stage platform ] bij elkaar passen 166 producten.
Van het Platform het Regelbare Benen van het muziekstadium Kader van het het Aluminiumstadium Openlucht
| productnaam: | Van het Platform het Regelbare Benen van het muziekstadium Kader van het het Aluminiumstadium Openlu |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Het Stadiumbundel 1.22*1.22m van het vertoningsaluminium Platform
| Productnaam: | Van het de Bundelontwerp van het aluminiumstadium van de het Aluminiumvertoning Stadium 1.22*1.22m P |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
4ft het Huwelijk van de Legeringsdecoratie toont Mobiele Stadiaplatforms voor Verkoop
| Productnaam: | Het huwelijk toont Mobiele Stadia voor van de het Aluminiumvertoning van het Verkoopontwerp Stadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Openlucht van het het Huwelijksplatform van de Stadiumluifel het Stadiumaluminium
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Openlucht van het het Huwelijksplatform van de Stadiumluifel het Stadiumaluminium |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
4ft X 8ft het Opvoeren van het de Bundel Draagbaar Stadium van de Legeringsverlichting de Platformshuwelijk voor Gebeurtenis
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
TUV Draagbare het Stadiumplatforms van Certificaat het Duurzame Stadium van de de Gebeurtenislegering van 4 Benen
| Productnaam: | TUV van de het Stadiumgebeurtenis van Certificaat Duurzaam 4 Benen Draagbaar de Legeringsstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
4x8 van de het Dektrommel van het stadiumplatform het Verklaarde Stootbord TUV
| Productnaam: | 4x8 het stootbord van de het dektrommel van het stadiumplatform |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Aluminiumplatform met instelbare hoogte van 0,7-1,2 m in slechts 7-15 dagen
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
| Lead Time: | 7-15 Days |
18 mm niet-glijden multiplex podium platform voor het verbeteren van concert / feest sfeer
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |


