Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ design square truss lighting ] bij elkaar passen 424 producten.
Driehoekige het Metaal Voetbarrières 600x760mm van het Bundeloverleg
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Van het de bundeloverleg van de aluminiumladder van de de Menigtecontrole Barrières 1m 2m 4m
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
f34 bundel van het het staaldak van de exposantbundel de prefab
| productnaam: | Platform van het de verlichtingsstadium van aluminium het Draagbare DJ voor het stadium van de Verko |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
TUV gediplomeerd van het de Gebeurtenisoverleg van het fabrieks direct Aluminium Openlucht van het het Stadiumstootbord het Platformontwerp
| productnaam: | TUV gediplomeerd van het de Gebeurtenisoverleg van het fabrieks direct Aluminium Openlucht van het h |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Aluminium podiumplatforms Verlichtingsapparatuur Professionele evenementen
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Verlichtingsapparatuur voor podiumconcerten in het buitenleven |
| Application: | concert,Performance |
290*290mm Vierkant Overleg Lotus Wedding Flower Stage
| productnaam: | het stadium van de de bloemrook van het yamahahuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
Aluminium verlichtingsraam Sterke technische ondersteuning Milieuvriendelijk
| Naam van het product: | Aluminium verlichtingsraam Sterke technische ondersteuning Milieuvriendelijk |
|---|---|
| Grootte: | 290/300/400/600 |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Verfraaiing Draagbaar podiumverlichting truss Aluminium legering truss systeem
| Naam van het product: | Verfraaiing Draagbaar podiumverlichting truss Aluminium legering truss systeem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
TUV van het de Bundelsysteem van het aluminiumdak Platform van het Douane het modulaire Openluchtstadium
| productnaam: | TUV gediplomeerd van het de Verlichtingsplatform van het Douanealuminium van het het Stadiumdak van |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


