Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ design square truss lighting ] bij elkaar passen 424 producten.
Beweegbaar podiumconcert Houten draagbare trappen
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Lichte evenementen podium buiten concert houten draagbare podium trappen |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Grote Collectieve Intrekbare Acryl Aangemaakte het Glaslichten van het Gebeurtenisstadium om Stadium
| productnaam: | Openlucht binnen Grote Gebeurtenis Intrekbare Acryl temperated glassLights Rond Stadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 500kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Anodisch aluminium legering zwaar werkend frame met accessoires, klemmen en basisplaten
| Surface Treatment: | Powder Coated/Anodized |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Material: | Aluminum Alloy |
Anodisch aluminium legering zwaar werk frame met klemmen en basisplaten Complete accessoires
| Oppervlaktebehandeling: | Gepoedercoat/geanodiseerd |
|---|---|
| Hoogte: | 0.5m, 3m, 2m, 1m, 4m |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Gemakkelijk assembleer Verklaarde Luifel 750kgs/M2 TUV van het Overleg de Openluchtstadium
| Naam van het product: | Gemakkelijk te monteren buiten concert luifel podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800 kg/m2 |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk
| productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
ISO9001 Stadium van het certificaat het Aluminium Aangemaakte Glas voor Huwelijk
| Productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Draagbaar Openlucht van de het Huwelijksdans van de Glasvloer Stadium 1m 2m 4m Lengte
| Productnaam: | het draagbare openluchtstadium van de de vloerdans van het gebeurtenisglas |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Het Glasstadium van de aluminiumlegering 6082-T6 voor Huwelijksgebeurtenis 200x200mm
| Productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Anti-slip multiplex aluminium podium van concertapparatuur
| productnaam: | het goedkope stadium van het aluminium antisliptriplex van overlegmateriaal |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Kleur: | black/RED |


