Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ portable aluminum truss ] bij elkaar passen 187 producten.
gemakkelijke het aluminium installeert het stadium van de vermaakgebeurtenis
| productnaam: | gemakkelijke het aluminium installeert het stadium van de vermaakgebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Platformoppervlakte: | acryl/triplex/glas |
Het openlucht van de de Vloer Draagbare Dans van het Gebeurtenisglas Stadium TUV Verklaarde 800kgs/Sqm
| Productnaam: | het draagbare openluchtstadium van de de vloerdans van het gebeurtenisglas |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De draagbare Openlucht van het het Aluminiumstadium van de Glasvloer Capaciteit van de de Platforms950kg Lading
| Productnaam: | het draagbare openluchtstadium van de de vloerdans van het gebeurtenisglas |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De bouw van van de het Aluminiumsteiger van de Werkend Platformlaag de lichtgewicht Draagbare toren Ringlock
| Type: | Steigerreeks |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar, 1 Jaar |
| De naverkoopdienst: | Online Technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie |
Aluminium legering zware tralies voor de hoofduur
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Port: | SHANGHAI |
| Accessories: | Clamps/Base Plates/Top Plates |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
Verfraaiing Draagbaar podiumverlichting truss Aluminium legering truss systeem
| Naam van het product: | Verfraaiing Draagbaar podiumverlichting truss Aluminium legering truss systeem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Draagbare stageverlichting Halve cirkel podium evenement dakbeugel
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Anodisch aluminium legering zwaar werkend frame met accessoires, klemmen en basisplaten
| Surface Treatment: | Powder Coated/Anodized |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Material: | Aluminum Alloy |
Anodisch aluminium legering zwaar werk frame met klemmen en basisplaten Complete accessoires
| Oppervlaktebehandeling: | Gepoedercoat/geanodiseerd |
|---|---|
| Hoogte: | 0.5m, 3m, 2m, 1m, 4m |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |


