Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ portable aluminum truss ] bij elkaar passen 187 producten.
Aluminium tracer buiten Concert Stage Draagbaar 290*290mm 400*400mm
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Material: | aluminum alloy |
| Toepassing: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |
4ft X 8ft het Opvoeren van het de Bundel Draagbaar Stadium van de Legeringsverlichting de Platformshuwelijk voor Gebeurtenis
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Poederbedekte lichtgewicht zware vierkante traliewerk voor concerten
| Features: | Lightweight/High Strength/Portable |
|---|---|
| Feature: | Light Weight |
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
Werktuigloze montage-aluminiumplatformen met een gewichtscapaciteit van 500 kg/m2
| Hoogte aanpassen: | 0.4-0.6m, 0.6-1m, 0.7-1.2m, 1.2-1.5m |
|---|---|
| levertijd: | 7-15 dagen |
| Haven: | haven van Shanghai |
Aluminium Concert gebogen luifel Podiumverlichting Truss-daksysteem
| productnaam: | Aluminium Concert Gebogen Luifel Licht Muziek Truss |
|---|---|
| Maat: | 290X290mm |
| Lengte: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
4 trappen Aluminium podiumplatforms met gereedschapsvrije montage en weerbestendige duurzaamheid
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Loading Weight: | 600kgs/sqm |
| Color: | Silver |
290X290mm Concert Gekrompen Aluminium Doos Event Stage Lighting Truss System
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Vierkante van het het Systeemaluminium van de Stadium Lichte Bundel van het de Legerings6061-t6 Overleg het Stadiumbundel
| Productnaam: | De Bundel van de gebeurtenisverlichting |
|---|---|
| materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gebruik: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Semi de Bundelsysteem van het Cirkel Correct en Licht Slim Dak
| Productnaam: | Semi de Bundelsysteem van het Cirkel Correct en Licht Slim Dak |
|---|---|
| Grootte: | 290x290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Op zwaar werk berekende van de de Gebeurtenisverlichting van DJ van de het Aluminiumbundel het Stadium Beweegbare Draagbaar
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Op zwaar werk berekende Aluminiumbundel/de draagbare Gebeurtenis die van DJ Beweegbaar Stadium aanst |
| Toepassing: | het overleg, Prestaties, huwelijk, toont, muziek |


