Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ adjustable lighting truss ] bij elkaar passen 82 producten.
bolbundel die het vlakke dakbundel smd lichte verankeren helt
| productnaam: | bolbundel die het vlakke dakbundel smd lichte verankeren helt |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Niet-glijdend lichtband voor het podium op het oppervlak voor veilige en veilige voorstellingen
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Regelbare van de de Verlichtingsbundel van het Aluminium Openluchtstadium Structuur 350*350mm
| productnaam: | De Bundel van de gebeurtenisverlichting met Regelbaar Aluminiumstadium voor Openluchtstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
Van het het Aluminiumstadium van de douane Openluchtverlichting van het de Platformsdak de Bundelsysteem
| productnaam: | 17 jaar van de het Aluminiumverlichting van de fabrieksdouane van het het Platformstadium van de het |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
300x300mm 350x350mm 400x400mm Bundel van het het Stadiumoptuigen van de Aluminium de Vierkante Bundel
| Productnaam: | De Bundel van het aluminiumstadium |
|---|---|
| Gebruik: | Openluchtgebeurtenis |
| GROOTTE: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
12 Inch Aluminum Spigot Square Box Event Truss Quick Connection
| Type verbinding: | Snelle verbinding |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Vierkant |
het stadiumbundel van de loopbrug dansende verlichting
| productnaam: | het stadiumbundel van de loopbrug dansende verlichting |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 1.22*1.22m |
Hoog - van de het Aluminiumverlichting van de kwaliteitsdouane van het het Platformstadium van de het Dakbundel Platform van het het Systeem het Openluchtstadium
| productnaam: | Hoog - van de het Aluminiumverlichting van de kwaliteitsdouane van het het Platformstadium van de he |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


