Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ adjustable lighting truss ] bij elkaar passen 82 producten.
Grote Collectieve Intrekbare Acryl Aangemaakte het Glaslichten van het Gebeurtenisstadium om Stadium
| productnaam: | Openlucht binnen Grote Gebeurtenis Intrekbare Acryl temperated glassLights Rond Stadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 500kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Draagbaar het Stadiumplatform dat van de aluminiumlegering voor de Openluchtrust van het Overlegwater vouwt
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
4 trappen Aluminium podiumplatforms met gereedschapsvrije montage en weerbestendige duurzaamheid
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Loading Weight: | 600kgs/sqm |
| Color: | Silver |
Gemakkelijk assembleer Verklaarde Luifel 750kgs/M2 TUV van het Overleg de Openluchtstadium
| Naam van het product: | Gemakkelijk te monteren buiten concert luifel podium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800 kg/m2 |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk
| productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
ISO9001 Stadium van het certificaat het Aluminium Aangemaakte Glas voor Huwelijk
| Productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Draagbaar Openlucht van de het Huwelijksdans van de Glasvloer Stadium 1m 2m 4m Lengte
| Productnaam: | het draagbare openluchtstadium van de de vloerdans van het gebeurtenisglas |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Het Glasstadium van de aluminiumlegering 6082-T6 voor Huwelijksgebeurtenis 200x200mm
| Productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Anti-slip multiplex aluminium podium van concertapparatuur
| productnaam: | het goedkope stadium van het aluminium antisliptriplex van overlegmateriaal |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Kleur: | black/RED |
gemakkelijke het aluminium installeert het stadium van de vermaakgebeurtenis
| productnaam: | gemakkelijke het aluminium installeert het stadium van de vermaakgebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Platformoppervlakte: | acryl/triplex/glas |


