Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ adjustable lighting truss ] bij elkaar passen 82 producten.
De mobiele Regelbare Platforms van het Aluminiumstadium voor Openluchtoverleg
| productnaam: | TUV gecertificeerde aluminium mobiele draagbare podiumplatform Aluminium podiumstructuur voor openlu |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ
| productnaam: | van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | triplex/acryl/galss/aluminium |
| Grootte: | 1.22*1.22m |
Aluminium podiumplatforms Verlichtingsapparatuur Professionele evenementen
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Verlichtingsapparatuur voor podiumconcerten in het buitenleven |
| Application: | concert,Performance |
de verlichting van het podium en het platform voor het podium van lichtgewicht aluminiumlegering met acrylglas - veiligheid van het dragend voertuig
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Het acrylstadium van het Raadsglas steekt de Bundel van de Laaglegering voor Gebeurtenis aan
| Materiaal: | 15mm/18mm acrylraad |
|---|---|
| Productnaam: | Stadium van de het Platform het Acrylgebeurtenis van het aluminiumstadium |
| Toepassing: | Het huwelijk, partij, zwembad, overleg, prestaties, toont, enz. |
Assembleer snel Draagbaar Loopbrugstadium voor Gebeurtenis
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Assembleer snel Draagbaar Stadium en Loopbrugstadium voor Gebeurtenis |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
TUV van het de Bundelsysteem van het aluminiumdak Platform van het Douane het modulaire Openluchtstadium
| productnaam: | TUV gediplomeerd van het de Verlichtingsplatform van het Douanealuminium van het het Stadiumdak van |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
beweegbaar van het de Platformshuwelijk van het Aluminiumstadium van het de Modeshow Mobiel Aluminium de Bundel Licht Podium
| productnaam: | TUV gediplomeerd Openlucht van de het Aluminiumbundel van de Huwelijksmodeshow Mobiel Licht Verwijde |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van de het Platformgebeurtenis van het prestaties Draagbare Regelbare Beweegbare Kleine Stadium het Aluminiumbundel
| productnaam: | Van de de Bundel het Draagbare Gebeurtenis van het hoge Prestatiesaluminium Regelbare Beweegbare Sta |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Gemakkelijk installeer van het Stadiumplatforms van het Podiumaluminium Bundel van de de Verlichtingscabine de Dansende
| productnaam: | het gemakkelijke van de de cabinebundel van de vervoer dansende verlichting podium van het het alumi |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


