Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert dj lighting truss system ] bij elkaar passen 69 producten.
Grote van de de Prestaties Globale Bundel van het Gebeurtenisoverleg van het het Systeemdoel Post de Verlichtingsbundel
| productnaam: | De verlichting van de aluminiumboog om de verlichtingsbundel van de bundelcirkel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Eenheidslengte: | 2m |
Zwart aluminium legering Long Span Lighting Truss Draagbaar en dj lichttruss
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Zwarte lange de spanwijdte draagbare bundel van de verlichtingsbundel |
| Kleur: | Silver/OEM |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
F34 van de de Sponbout van de Stadium de Lichte Bundel Globale van de de Lifttoren van het het Stadiumaluminium van DJ Systemen van de het Dakbundel
| productnaam: | SHIZHAN paste het merk grote ontwerp gebogen de bundelsysteem aan van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
4m van het de Bundelstadium van het Lengtealuminium het Lichte Kader/Lichte Verklaarde de Tribunebundel TUV van DJ
| productnaam: | de structuur van de kaderbundel/van de spondj van de Gebeurtenisverlichting de bundelsysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, Huwelijk, enz. |
Aluminium zware truss Voor truss type bruiloft Verlichting Truss Stage
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Naam van het product: | Aluminium truss voor bruiloft dj verlichting truss podium |
LED wandscherm licht truss stand driehoekige aluminium truss voor mode-show
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
OutdoorAlloy Truss Concert Stage Aluminium verlichting Truss dak systeem
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Concertklaar aluminium verlichtingstraal CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS gecertificeerd
| certificaat: | CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS |
|---|---|
| Productcategorie: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
| Oppervlak: | elektrisch gegalvaniseerd |
van het de tribunealuminium van 6082 6061-T6 DJ het lichte Stadium van het de Bundelbeeldschermsysteem
| productnaam: | 6082/6061-T6 de aluminiumbundel steekt het stadium van het de bundelsysteem van het stadiumaluminium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |


