Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert dj lighting truss system ] bij elkaar passen 69 producten.
Van het de Gebeurtenisoverleg van het aluminiumkader van de de Verlichtingsbundel van DJ het Systeem Vrij Ontwerp
| Naam: | Het aangepaste Openlucht Geleide van de de Bundelvertoning van het het Schermaluminium van de de Ver |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
450*450mm van het de Bundelkader van de Aluminiumverlichting van de de Verlichtingsbundel van DJ het Materiaal van de de Systemengebeurtenis
| productnaam: | 1m door 2m van de het kaderbundel van het aluminiumstadium de structuur op te voeren |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Van de het Stadiumverlichting van het aluminium Binnen Openluchtoverleg de Bundelvertoning
| Productnaam: | Van de het Stadiumverlichting van het aluminium Binnen Openluchtoverleg de Bundelvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
Design halfronde dakbundel met DJ Circle Lighting Truss-systemen buiten
| Naam: | Design Circle Truss met driehoekig Circle Truss Frame Outdoor |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Outdoor Concert Stage Aluminium Truss Systeem Zilver Kleur
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Stadium van het het systeem het openluchtoverleg van de aluminiumbundel |
| Kleur: | Silver/OEM |
Van de lange LEIDENE van de de Bundeltribune van Spanwijdtedj Lichte van de het Staaltentoonstelling Balstructuur de Bundelsysteem
| productnaam: | Lange spanwijdte LEIDENE balstructuur van het de capaciteitsstaal van de 85 tonlading de bundelstruc |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 Staal |
| Toepassing: | grote gebeurtenis, groot overleg |
Mobiel draagbaar bundelstadium voor het systeem van de de cabinebundel van DJ
| naam: | Mobiel draagbaar bundelstadium voor het systeem van de de cabinebundel van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| TOEPASSING: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
290X290mm Concert Gekrompen Aluminium Doos Event Stage Lighting Truss System
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Aluminum Alloy Modular Stage Truss System for Concerts and Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |


