Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert dj lighting truss system ] bij elkaar passen 69 producten.
Aluminium Concert gebogen luifel Podiumverlichting Truss-daksysteem
| productnaam: | Aluminium Concert Gebogen Luifel Licht Muziek Truss |
|---|---|
| Maat: | 290X290mm |
| Lengte: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Spontype Verticale van het Aluminiumdj van de Verlichtingsbundel Bundel 300x300mm 400x400mm 600x1000mm
| Productnaam: | De Lichte Bundel van het gebeurtenisstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gebruik: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Concert podium geluid en licht verlichting truss dak systeem
| Productnaam: | aluminium van het dak van de tralies van het podium |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
De Bundelvertoning 290x290mm van de aluminium Draagbare Verlichting
| Productnaam: | de cabinevertoning van de aluminiumbundel |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Type verbinding: | Schroefverbinding, pinverbinding, snelle verbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, cirkel, aangepast, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair, rechthoekig, vierkant |
OEM de Vierkante Bundel van de Aluminiumverlichting voor het Hangen van Sprekers
| Productnaam: | bundel voor het hangen van de bundeltoren van de sprekersspreker |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
4ft X 8ft het Opvoeren van het de Bundel Draagbaar Stadium van de Legeringsverlichting de Platformshuwelijk voor Gebeurtenis
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Aluminum Alloy Stage Truss for Events and Concerts
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Rechthoekig |
De openlucht Mobiele Bundel van het Aluminiumdak bevindt zich de Cabine van DJ
| Productnaam: | de openlucht mobiele bundel van het aluminiumdak bevindt zich de cabine van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Van de Cabinedj van de modeshowtentoonstelling van het het Aluminiumdak Bundel 200x200mm
| Productnaam: | van de cabinedj van de modeshowtentoonstelling de bundel van het het aluminiumdak |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |


