Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ concert event aluminum square truss 200mm ] bij elkaar passen 293 producten.
Van het de Sprekersaluminium van de lijnserie de Verlichtingsbundel die 400x400mm bevindt zich
| Productnaam: | van de de seriespreker van de aluminiumlijn de toren van de de tribunebundel |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
Van de de Seriespreker van de tribunelijn van de de Bundeltoren Correct Systeem 30x2mm
| Productnaam: | Van de de sprekersbundel van de lijnserie van de de torentribune van de de lijnserie het correcte sy |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
750kg/sqm acryl van het het Stadiumaluminium van het Gebeurtenisglas het Stadiumplatform
| Toepassing: | overleg, stadiumprerformance, DJ, tentoonstelling, school, gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Ladingscapaciteit: | 750kg/sqm |
Van het Stadiumplatforms van het legeringsaluminium van de Lijsteway Draagbaar van de het Stadiumvloer de Tribunestadium
| Toepassing: | overleg, stadiumprerformance, DJ, tentoonstelling, school, gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Ladingscapaciteit: | 750kg/sqm |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Type verbinding: | Schroef, speld, snel |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, rechthoek, cirkel, driehoek |
| Kaderontwerp: | Modulair, rechthoekig, vierkant |
Verlichtingssysteem voor tralies van aluminium legering 6061
| Naam: | Verlichting Vierkant Spigot Truss Alloy 6061 Truss Lifting System Event |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
Het Glasstadium van de aluminiumlegering 6082-T6 voor Huwelijksgebeurtenis 200x200mm
| Productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
290*290mm Vierkant Overleg Lotus Wedding Flower Stage
| productnaam: | het stadium van de de bloemrook van het yamahahuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
Aluminiumlegering 6082-T6 Vouwbaar Mojo Concert Crowd Control Barriers
| Specificatie: | 1000mm*1200mm*1200mm, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium alloy6061-T6 |
| Gewicht: | 30kgs/pc |
Van het de Dansstadium van het glastriplex de Acryl Geleide Structuur van de het Kaderbundel
| productnaam: | Het glas van de fabrieksprijs/triplex/acryl geleid dansstadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


