Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ dj aluminum stage truss ] bij elkaar passen 135 producten.
Fijne Duurzame Manier Regelbare Gemakkelijk assembleert Beweegbaar openlucht drinkbaar Stadium
| productnaam: | regelbare gemakkelijk assembleert het mobiele stadium van de tentoonstellingsgebeurtenis |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 900kg/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
1.22*1.22m van het het Overlegglas van de Aluminiumrots Platform van de het Stadium het Draagbare Vloer
| productnaam: | stadium van de het glasvloer van het aluminiumoverleg het draagbare |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
4x4 draagbaar Acryl Openlucht het Stadiumplatform van het Prestatiesoverleg
| productnaam: | 4x4 het draagbare acrylplatform van het overlegstadium |
|---|---|
| Platform: | 15mm acryl |
| Kader: | Aluminiumlegering |
De Gebeurtenis van de de Bundelvertoning van DJ van het verlichtingsaluminium met de Bundel van de Stadiumverlichting
| Naam: | Mobiele aluminium het Stadium toont Stadium Draagbare Bundelvertoning de Openlucht Vouwende Steun va |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Van het de Gebeurtenisoverleg van het aluminiumkader van de de Verlichtingsbundel van DJ het Systeem Vrij Ontwerp
| Naam: | Het aangepaste Openlucht Geleide van de de Bundelvertoning van het het Schermaluminium van de de Ver |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Van de het Stadium Lichte Bundel van het aluminiumkader van de de Cabinestructuur van DJ de Gebeurtenisspon 520*760mm
| productnaam: | Hoogste kwaliteit 520*760mm van het het stadiumkader van het bundelaluminium de bundelstructuur/de b |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
F34 van de de Sponbout van de Stadium de Lichte Bundel Globale van de de Lifttoren van het het Stadiumaluminium van DJ Systemen van de het Dakbundel
| productnaam: | SHIZHAN paste het merk grote ontwerp gebogen de bundelsysteem aan van de aluminiumverlichting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Concertklaar aluminium verlichtingstraal CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS gecertificeerd
| certificaat: | CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS |
|---|---|
| Productcategorie: | De Bundel van de aluminiumverlichting |
| Oppervlak: | elektrisch gegalvaniseerd |
f34 bundel van het het staaldak van de exposantbundel de prefab
| productnaam: | Platform van het de verlichtingsstadium van aluminium het Draagbare DJ voor het stadium van de Verko |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Vierkant trussing sectie gesloten draagbare mobiele eenvoudige Bolt Truss dj 6061-T6
| Naam: | Vierkante traceringssectie Bolted Portable Simple Bolt Truss |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6/6082-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |


