Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ dj aluminum stage truss ] bij elkaar passen 135 producten.
6061 Aluminium Spigot Led Display Truss Verlichting Stage Truss Te koop
| Naam van het product: | Spigot Truss Aluminium 3 Way Hoek Voor Truss System Padding Dak Stage |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Aluminum Spigot Truss for Stage Events 500kg Load Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
Aluminium tentoonstelling Concert verlichting Truss staal dak truss gebogen boog
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Stage Lighting Booth Aluminium vierkante truss-display
| productnaam: | truss-display: |
|---|---|
| Maat: | 400*400mm |
| Lengte: | 0.5-4M. Aangeboden OEM |
De Bundeloptuigen van de aluminiumverlichting
| productnaam: | de bundeloptuigen van de alumuniumverlichting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
Van het Stadiumplatforms van het legeringsaluminium van de Lijsteway Draagbaar van de het Stadiumvloer de Tribunestadium
| Toepassing: | overleg, stadiumprerformance, DJ, tentoonstelling, school, gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Ladingscapaciteit: | 750kg/sqm |
750kg/sqm acryl van het het Stadiumaluminium van het Gebeurtenisglas het Stadiumplatform
| Toepassing: | overleg, stadiumprerformance, DJ, tentoonstelling, school, gebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Ladingscapaciteit: | 750kg/sqm |
Anti-slip multiplex aluminium podium van concertapparatuur
| productnaam: | het goedkope stadium van het aluminium antisliptriplex van overlegmateriaal |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Kleur: | black/RED |
gemakkelijke het aluminium installeert het stadium van de vermaakgebeurtenis
| productnaam: | gemakkelijke het aluminium installeert het stadium van de vermaakgebeurtenis |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Platformoppervlakte: | acryl/triplex/glas |
het openlucht antislipstadium van het aluminiumvermaak
| Naam: | het openlucht antislipstadium van het aluminiumvermaak |
|---|---|
| Grootte: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Materiaal: | Triplex/acryl/glas |


