Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ dj aluminum stage truss ] bij elkaar passen 135 producten.
Spontype Verticale van het Aluminiumdj van de Verlichtingsbundel Bundel 300x300mm 400x400mm 600x1000mm
| Productnaam: | De Lichte Bundel van het gebeurtenisstadium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Gebruik: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
LED wandscherm licht truss stand driehoekige aluminium truss voor mode-show
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
、spigot- en boultrust, weergave-effect en bouwproef
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Productnaam: | Aluminium dj-verlichtingsdoos truss reclamebout truss |
De vierkante Lichtgewichtbouttype van de Verlichtingsbundel Steiger van de Stadiumverlichting
| Productnaam: | draagbare overlegbundel |
|---|---|
| materiaal: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Sollicitatie: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, Muziek |
Systeem van de het Aluminiumbundel van de gebeurtenis het Lichtgewichtlegering Gemakkelijke met Lift
| Naam: | Van het de Gebeurtenisoverleg van de aluminiumlegering van de het Stadiumverlichting van de de Sponb |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Concert podium geluid en licht verlichting truss dak systeem
| Productnaam: | aluminium van het dak van de tralies van het podium |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Draagbaar het Stadiumplatform van het aluminium Mobiel Overleg
| Productnaam: | Van het het Overlegstadium van het aluminiumstadium Mobiel Draagbaar het Stadiumplatform |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
450*450mm van het de Bundelkader van de Aluminiumverlichting van de de Verlichtingsbundel van DJ het Materiaal van de de Systemengebeurtenis
| productnaam: | 1m door 2m van de het kaderbundel van het aluminiumstadium de structuur op te voeren |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
290*290mm Vierkant Overleg Lotus Wedding Flower Stage
| productnaam: | het stadium van de de bloemrook van het yamahahuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |


