Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ dj aluminum stage truss ] bij elkaar passen 135 producten.
Van de het Dakbundel van de decoratielegering van de het Stadiumbundel Draagbaar de Vieringshuwelijk
| Naam: | Goedkoop van de het Dakverlichting van de Verlichtings Vierkant Bundel van het het aluminiumstadium |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
Van de het Stadiumbundel van het legerings de Openluchtoverleg Bundel van het de Vertoningsaluminium
| Naam: | Goedkoop van de het Dakverlichting van de Verlichtings Vierkant Bundel van het het aluminiumstadium |
|---|---|
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
| Eenheidslengte: | 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m of klantgericht |
van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ
| productnaam: | van de het overleggebeurtenis van de aluminiumassemblage het openlucht lichte stadium van DJ |
|---|---|
| Materiaal: | triplex/acryl/galss/aluminium |
| Grootte: | 1.22*1.22m |
Zilveren van het de Bandstadium van DJ van het de Bundelaluminium Lichte Lichte Bundel 1m 2m 3m Lengte
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Lange: | 0.5m, 1m, 2m, 3m of Customerized |
| Gebruik: | Overleg, Muziek, Prestaties, de Band van DJ, Gebeurtenis |
Van het de Lijstaluminium van tribunedj Bundel van het de Bundel Globale Dak de Lichte
| productnaam: | Van de tribunedj van de aluminium de lichte bundel bundel van het de lijst globale dak |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Certificaat: | TUV, CE, ISO |
300*400mm;400*400mm;450*450mm;400*600mm Buitenstaanschaatsysteem
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Naam van het product: | Aluminium dj-verlichtingsdoos truss reclamebout truss |
f34 het vierkante van het de cabinealuminium van bundeldj systeem van de de sponbundel
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | f34 het vierkante van het de cabinealuminium van bundeldj systeem van de de sponbundel |
| Kleur: | Silver/OEM |
Aluminium dj verlichtingsdoos truss reclame bout truss
| Kleur: | Zilver, zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
| Productnaam: | Aluminium dj verlichtingsdoos truss reclame bout truss |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Aluminum Alloy Stage Truss for Concerts and Events
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, driehoek, rond of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |


