Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
Buiten draagbare en lichtgewicht aluminiumplatformen voor het dragen van lading
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Aluminium legering Outdoor Stage Platform Draagbaar en lichtgewicht anti roest
| Naam van het product: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Buitengewoon lichtgewicht aluminium podiumplatforms met dragende veiligheid 1.22x1.22m 11m
| Naam van het product: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Draagbare en lichte aluminium podiumplatformen voor buiten
| Naam van het product: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
het openlucht antislipstadium van het aluminiumvermaak
| Naam: | het openlucht antislipstadium van het aluminiumvermaak |
|---|---|
| Grootte: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Materiaal: | Triplex/acryl/glas |
Niet-glijdend lichtband voor het podium op het oppervlak voor veilige en veilige voorstellingen
| Productnaam: | 1.22*1.22m Platform van het Aluminium het Draagbare Stadium voor Gebeurtenissenvertoning |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
Aluminum Spigot Truss for Stage Events 500kg Load Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
| Laaddragende capaciteit: | 500 kg |
4x4 draagbaar Acryl Openlucht het Stadiumplatform van het Prestatiesoverleg
| productnaam: | 4x4 het draagbare acrylplatform van het overlegstadium |
|---|---|
| Platform: | 15mm acryl |
| Kader: | Aluminiumlegering |
4ft X 8ft het Opvoeren van het de Bundel Draagbaar Stadium van de Legeringsverlichting de Platformshuwelijk voor Gebeurtenis
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |


