Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
De Sponbundel 1m van het stadiumaluminium 2m Lengte
| Productnaam: | van het het stadiumaluminium van de aluminiumbundel de bundel van de de bundelspon |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
Werktuigloze montage-aluminiumplatformen met een gewichtscapaciteit van 500 kg/m2
| Hoogte aanpassen: | 0.4-0.6m, 0.6-1m, 0.7-1.2m, 1.2-1.5m |
|---|---|
| levertijd: | 7-15 dagen |
| Haven: | haven van Shanghai |
Van het de Verlichtingsplatform van het douanealuminium van de het Stadiumgebeurtenis van het het Aluminiumstadium het Draagbare Stadium die van het het Platformoverleg Stadium vouwen
| productnaam: | Van het de Verlichtingsplatform van het douanealuminium van de het Stadiumgebeurtenis van het het Al |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Draagbare Outdoor Concert Stage Truss Aluminium Roterende Verlichting Truss Voor Concert Evenement
| Naam: | Draagbare Vierkante van de het Aluminiumgebeurtenis van de Sponbundel de Verlichtingsbundel |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061-t6/6082-t6 |
| Sollicitatie: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz |
1.22*1.22m,1.22*2.44m, Aluminium Outdoor Portable Stage voor evenementen Display
| Naam van het product: | 1.22*1.22m Aluminium Outdoor Draagbaar Podium Voor Evenementen Display |
|---|---|
| Grootte: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, of aangepast |
| Hoogte: | 0.2m,00,4-0,6 m,0.6-1m,0.8-1.3m of op maat |
De transparante Acryl van het de Gebeurtenisglas van de Aluminiumlegering Openluchtvloer van het de Dansstadium Draagbare
| productnaam: | het draagbare openluchtstadium van de de vloerdans van het gebeurtenisglas |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 900kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk
| productnaam: | het stadium van het de gebeurtenisglas van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Antiroest het Stadiumplatform van de Aluminium Mobiel Schaar voor Overleggebeurtenis
| productnaam: | TUV het gediplomeerde Platform van het de Verkoop Mobiele Stadium van het Aluminiumstadium Hete voor |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van het het Aluminiumstadium van het gebeurtenisoverleg van het de Platformsstootbord Ontwerp 1m*1m
| productnaam: | Beste prijs TUV gecertificeerd Aluminium Outdoor Event Concert Stage Riser Platform Design |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De Platforms die van het het Aluminiumstadium van de partijgebeurtenis het Regelbare Stadium TUV vouwen van het Benenhuwelijk
| productnaam: | TUV het gediplomeerde Stadium van het de Benenhuwelijk van Douanelogo party event aluminum folding R |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |


