Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Eenheidslengte: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m of Aangepast |
| Vorm van het traceringsonderdeel: | Vierkant of rond |
4x8 Platforms 3 As 60x60 Openluchtalpha portable van het aluminiumstadium
| productnaam: | draagbare mobiele van het de gebeurtenisoverleg van het aluminiumhuwelijk het stadiumstructuur |
|---|---|
| Toepassing: | De gebeurtenis die/toont/overleg/tentoonstelling opvoeren |
| Grootte: | 1.22*1.22m Ect |
Toont het Op zwaar werk berekende Modulaire het Stadiumplatform van de aluminiumlegering voor Gebeurtenis
| Productnaam: | gemakkelijke aluminium de gebeurtenis assembleert op zwaar werk berekend modulair stadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
De mobiele Platforms van het Aluminiumstadium voor Overleggebeurtenis
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | De gebeurtenis van het aluminium het mobiele overleg opvoeren voor verkoop |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
290X290mm Concert Gekrompen Aluminium Doos Event Stage Lighting Truss System
| Naam van het product: | Aluminiumverlichtingsdekselsysteem |
|---|---|
| Grootte: | 290X290mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Aluminium Concert gebogen luifel Podiumverlichting Truss-daksysteem
| productnaam: | Aluminium Concert Gebogen Luifel Licht Muziek Truss |
|---|---|
| Maat: | 290X290mm |
| Lengte: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Opvouwbare Cat Walk Glass Stage Event bouwt Eenvoudig Volledig Groot Openluchtoverlegplatform
| productnaam: | Het Stadiumplatform van het aluminiumglas |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Vorm: | vierkant |
Modular Aluminum Square Roof Truss for Concert Stages 500kg Capacity
| Type verbinding: | SPELDverbinding |
|---|---|
| Vorm: | vierkant, Driehoek, ronde of aangepast |
| Kaderontwerp: | Modulair |
draagbare mobiele van het de gebeurtenisoverleg van het aluminiumhuwelijk het stadiumstructuur lazer
| productnaam: | draagbare mobiele van het de gebeurtenisoverleg van het aluminiumhuwelijk het stadiumstructuur |
|---|---|
| Toepassing: | De gebeurtenis die/toont/overleg/tentoonstelling opvoeren |
| Grootte: | 1.22*1.22m Ect |


