Alle producten
-
De Bundel van de aluminiumverlichting
-
Op zwaar werk berekende Bundel
-
Stadium Lichte Bundel
-
de platforms van het aluminiumstadium
-
Op zwaar werk berekende Aluminiumpallets
-
De Controlebarrières van de overlegmenigte
-
Glasstadium
-
De Klemmen van de verlichtingsbundel
-
aluminium mobiele steiger
-
Mobiele Staalsteiger
-
de profielen van de aluminiumuitdrijving
zoekwoorden [ aluminum event stage ] bij elkaar passen 550 producten.
Draagbare Openlucht het Stadiumplatforms van de aluminiumlegering 6061-T6 voor Overleggebeurtenis
| Productnaam: | Draagbare van de de dansgebeurtenis van het aluminium openluchtoverleg het stadiumverkoop |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
verstelbare podiumplatform aluminium podiumplatform
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Naam van het product: | Truss mobiel podium licht evenement podium buiten |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Draagbaar het Stadiumplatform dat van de aluminiumlegering voor de Openluchtrust van het Overlegwater vouwt
| Productnaam: | 4ft x 8ft van de de Verlichtingsbundel van de Stadiumlegering Draagbaar het Stadiumhuwelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering/triplex/glas |
| Grootte: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m enz. |
Van het de Assemblagealuminium van de huwelijksgebeurtenis het Stadiumplatforms 1.22x2.44m
| Productnaam: | 1.22x2.44 het stadium van de de assemblagegebeurtenis van het aluminiumhuwelijk |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 800kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Van het het Overleg Antislip Waterdichte Aluminium van ISO het Draagbare Stadium van de het Overlegbundel
| productnaam: | Van het het Overleg Antislip Waterdicht Aluminium van ISO Draagbaar het Overlegstadium |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit: | 750kgs/sqm |
| Grootte: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, 1.22*1.22m ect |
Concert podium geluid en licht verlichting truss dak systeem
| Productnaam: | aluminium van het dak van de tralies van het podium |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Lange: | 0,5-4M. OEM Aangeboden |
Van de het Aluminiumverlichting van de kaderstructuur van de de Bundelgebeurtenis van de het Aluminiumspon de Bundel van het de Boutstadium
| productnaam: | Van het de Gebeurtenisaluminium van de bundelstructuur van de de Sponbout de Bundel van het de Bunde |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, Overleg, enz. |
Van het het Stadiumpodium van het overlegaluminium de Mobiele Regelbare Hoogte
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Productnaam: | Van het het stadiumpodium van het aluminiumoverleg het mobiele stadium voor verkoop |
| Toepassing: | overleg, Prestaties |
Openlucht het type van de Bundelspon van het Stadiumaluminium Vierkante Gegalvaniseerd Elektrisch
| Naam: | De openlucht van het het Stadiumaluminium van de Aluminiumbundel Vierkante Bundel |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering 6061 t6/6082-t6 |
| Toepassing: | Tentoonstelling, overleg, gebeurtenis enz. |
50mm de Bundel van de Houdersverlichting klemt de Pro Audio Op zwaar werk berekende Haak van het de Bundelstadium van het Pijpaluminium vast
| productnaam: | van de het stadiumhaak van de aluminiumbundel lichte de houdersklem |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Kleur: | zilver, zwart of aangepast |


